آموزش پرورش و نگهداری گل های آپارتمانی

دسته بندي : فنی و مهندسی » کشاورزی و زراعت
آموزش و چگونگی پرورش و نگهداری گل های آپارتمانی

تعداد صفحات :22
فرمت فایل : word

قسمتی از متن :
دراسنا  ( Madagascar dragon tree)
گیاهی است زیبا و ارزان ، نگهداری و تکثیر آن ساده و برای افراد تازه کار توصیه   میشود  . متعلق به خانواده لیلیاسه و زادگاهش آفریقای استوائی در هوای آزاد و زادگاهش به درختان تنومندی تبدیل می گردند ، سریع الرشد و نگهداری آنها ساده ، برگها بلند و کشیده و مانند نخل با حذف جوانه انتهایی دو یا سه شاخه جدید در محل قطع  شروع به رشد نموده و منظره جالبی به گیاه می دهد گیاهان جوان برای کاشت گروهی بسیار مناسب هستند ، نسبت به عوامل نامساعد محیطی تاحدودی مقاوم ولی بهتر است در نور کافی نگهداری گردند
نیازها :نور :در نور کافی نگهداری شود از تابش مستقیم نور خورشید بپرهیزید چون به گیاه آسیب می رساند اگر هوا تاریک باشد برگها رنگ خود را از دست می دهند . از نظر نوری گیاه خوبی است و مقاوم .

دما :حداقل درجه حرارت 16 درجه است و مقاوم تا 13 درجه و در تابستان حداکثر 24 درجه سانتیگراد . نسبت به سرما حساس است . آبیاری :نسبت به خشکی حساس است ، دوبار در هفته در تابستان و یکبار در هفته در زمستان آبیاری کنید ، مواظب باشید زهکش همیشه باز باشد تا از باتلاقی شدن خاک جلوگیری شود . آبیاری بیش از اندازه باعث پوسیدگی گیاه می گردد .
دسته بندی: فنی و مهندسی » کشاورزی و زراعت

تعداد مشاهده: 404 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 22

حجم فایل:94 کیلوبایت

 قیمت: 7,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    ندارد


  • محتوای فایل دانلودی:
    آموزش و چگونگی پرورش و نگهداری گل های آپارتمانی