فایل های دسته بندی علوم پایه - صفحه 1

جزوه فیزیک پرتوها

دانلود جزوه آموزشی فیزیک پرتوها از دانشگاه شهید بهشتی تدریس شده توسط دکتر مستعار و دکتر دیوبند (برترین اساتید فیزیک پزشکی کشور) در 9 جلسه

قیمت : 1,800 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت درباره یخچال های طبیعی

برای تشکیل یخچال علاوه بر وجود سرما حتما ریزش زیاد برف نیز لازم است. هرچه از مناطق استوایی به مناطق قطبی نزدیکتر شویم به علت کم شدن درجه حرارت خورشید یخچال‌ها در ارتفاع کمتری تشکیل می‌شوند. به طور دائم 7% سطح كل خشكی های زمین از برف پوشیده شده است.

قیمت : 8,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت پیوندهای شیمیایی

پیوند یونی حاصل از تركیب یك فلز و نافلز می‌باشد. مواد زیادی وجود دارند كه دارای پیوندهای یونی نیستند. پیوند یونی در عناصری كه تمام اتم‌های آنها یكسانند، نمی‌تواند تشكیل شود به عنوان مثال یك اتم هیدروژن نمی‌تواند الكترون را به اتم‌ هیدروژن دیگر كه الكترونگاتیوی كاملا یكسان دارد، منتقل كند.

قیمت : 5,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت تصفیه آب و فاضلاب

در قرن اخیر رشد جمعیت ، تولیدات صنعتی و کشاورزی و مصرف مواد شیمیایی گوناگون سبب شده که کره زمین بیش از هر زمان دیگری در معرض آلودگی قرار بگیرد. ورود مواد آلاینده به آب ها و تجمع آنها در آبزیان به واسطه خطراتی که برای انسان و سایر موجودات ایجاد می کنند

قیمت : 4,900 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت کرکس ها

کرکس ها حیواناتی سودمند برای جلوگیری از گندیدگی و عفونت‌زایی مردارها هستند به ویژه در مناطق گرمسیر. این پرنده از مردار حیوان و گاه انسان تغذیه می کند. مرداری که ممکن است پر از عفونت و بیماری باشند، بیماری هایی مانند وبا و سیاه زخم که هر موجودی را از پا در می آورد.

قیمت : 6,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تحقیق یک پارچه سازیevo-devo با بوم شناختی برای درک بهتر تکامل فنوتیپی

تحقیق آماده و کامل با عنوان یک پارچه سازیevo-devo با بوم شناختی برای درک بهتر تکامل فنوتیپی تقیم شما میشود

قیمت : 6,700 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دانلود راهنما و حل المسائل کتاب ریاضیات پایه و مقدمات آمار 2

دانلود راهنما و حل المسائل کتاب ریاضیات پایه و مقدمات آمار 2 براساس کتاب شمسیه زاهدی انتشارت پیام نور رشته های حسابداری و مدیریت

قیمت : 3,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت ژئو شیمی

پاورپوینت تخصصی ژئو شیمی که عبارت است از مطالعه توزیع و مقدار فراوانی عناصر موجود در سطح زمین می باشد. این علم خود دارای شاخه های متعددی است که از آن می توان به ژئوشیمی نظری ، کاربردی ، اکتشافی ، هسته ای ، آلی و محیطی... اشاره نمود.

قیمت : 5,400 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت مگس و شگفتی های آن

لارو های مگس نوزادان کرمی‌شکل مگس‌ها هستند که برای درمان بسیاری ازبیماری‌ها موثر شناخته شده‌اند. خاصیت درمانی این حیوان به حدی است که بسیاری از بیماری‌های لاعلاج از نظر طب کلاسیک به وسیله آن به راحتی درمان‌پذیر است.

قیمت : 6,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2 - 3 - 4قبلی · بعدی