خلاصه کتاب انقلاب اسلامی منوچهر محمدی

دسته بندي : علوم انسانی » تاریخ و ادبیات
دانلود کاملترین خلاصه کتاب انقلاب اسلامی منوچهر محمدی
فرمت فایل : pdf
تعداد صفحات : 315
کاملا قابل اجرا در انواع اندروید و کامپیوتر

کتاب انقلاب اسلامی ایران زمینه ها و پیامدها دکتر منوچهر محمدی ، جزء دروس عمومی ارائه شده در دانشگاه برای کلیه دانشجویان در هر رشته و گرایشی می باشد که در قالب دو واحد عمومی باید پاس شود که با فرمت pdf با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. دانلود کامل کتاب انقلاب اسلامی ایران ، زمینه ها و پیامدها دکتر منوچهر محمدی جدیدترین کتاب درسی در زمینه تحلیل انقلاب اسلامی برای تدریس درس «انقلاب اسلامی و ریشه‌های آن» در دانشگاه‌ها است. قابل سرچ و جستجو متن کتاب

اين مجموعه، انقلاب اسلامى را با استفاده از روش قياسى و به صورتى تحليلى مورد بررسى قرار داده و با ارائه چارچوب تئوريك مناسب براى بررسى انقلاب ها، تصويرى كلى و روشن از زمينه هاى بروز انقلاب و علل و عوامل پيروزى آن و هم چنين سيرتحولات دو دهه بعد از انقلاب، ارائه مى دهد. در اين كتاب با قراردادن دو قدرت متعارض در مقابل يكديگر، به نام قدرت سياسى نظام حاكم بر ايران قبل از انقلاب و قدرت اجتماعى شكل گرفته از درون جامعه، با تكيه بر عناصر سه گانه مشاركت مردمى، رهبرى بى نظير حضرت امام خمينى(ره) و برخوردارى از مكتب پويا و انسان ساز اسلام، توانسته نقش و ويژگى هاى هر يك از اين دو قدرت و علل و عوامل شكست قدرت سياسى را در مقابل قدرت اجتماعى مورد بررسى و تجزيه و تحليل قرار دهد.

در بخش دوم كتاب، سيرتحولات و حوادث پس از انقلاب اسلامى در دو قسمت حوادث و تحولات دهه اول و دوران حضور حضرت امام و تحولات مربوط به دهه دوم در سه سطح ملى، منطقه اى و جهانى مورد بحث و تحليل قرار گرفته است.
دسته بندی: علوم انسانی » تاریخ و ادبیات

تعداد مشاهده: 72 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 315

حجم فایل:1,867 کیلوبایت

 قیمت: 11,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: